KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834112
nr 1383 4112
Henry Charles Heath
(1829-1898), Storbritannien
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 28x43cm, yttermått inklusive ram: 37x51cm
Henry Charles Heath, konstnär född 1829, död 1898.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:52:14
2/3 22:21:56
Henry Charles Heath
Läs mer om Henry Charles Heath